O mně

Mé jméno je Sandra Jančíková a když se mě někdo zeptá odkud jsem, říkám, že z České republiky, ale v hloubi srdce cítím, že ikdyž jsme se každý narodil jinde, jsme ve své podstatě všichni stejní a patří nám celý svět.. S tím také souvisí má vášeň pro cestování, kdy ať už se ocitnu kdekoliv ve světě, za pár dní se tam cítím jako doma. A víte co je nejlepší? Že jogu si mohu ,,vzít“ kamkoliv s sebou..

Proto jsem se spojila s průvodcem Alešem Rajským (www.alratour.cz) a společně pro vás plánujeme cesty za poznáním jak v tuzemsku tak v zahraničí ve spojení s jogovým cvičením, meditací, pránájámou a filozofií. Joga a turistika jde spolu ruku v ruce. Pomocí jogy se ráno rozhýbem, rozproudíme krev a pak už nám každá hora bude připadat malá.. Večer se protáhnem, uklidníme dech a zrelaxujem tělo i mysl.

K joze jsem se dostala zcela přirozeně během let na škole, kdy jsem chodila na různé taneční kroužky a nakonec jsem po čtyři roky studovala tanec na Taneční Konzervatoři v Praze. Od tance a baletu zvlášť je k joze jen malý krůček a tak jsem po ukončení studií v Praze začala cestovat a navštěvovat různé hodiny jogy i v cizích zemích. Naštěstí jazyk nikdy nebyl bariérou, protože ,,joga je univerzalní jazyk“ a lidé mu rozumějí po celém světě. Joga je harmonií nás všech, souzněním našeho dechu a pohybů.. A tak mě při plánování mé (již druhé) cesty do Indie mě napadlo :,,Proč v Indii, která je kolébkou jogy, jen chodit na hodiny rozdílných učitelů a mistrů, když budu mít čas a mohu si udělat jogový kurz instruktora?“ Vyhledala jsem si ty nejlepší ashramy ve městě Rishikesh a přihlásila se na jeden z nich. Za pár měsíců jsem jela do Indie a pár týdnů po té, co jsme na sobě každý den fyzicky dřeli a sbírali vědomosti o lidském těle a filozofii, jsem získala TTC certifikát z nejlepší školy v hlavním městě jogy!

Nemusíte mít strach, pokud děláte jogu poprvé nebo že nejste zrovna akrobat. Joga je i pro mě možností jak lépe porozumět svému tělu a mysli a tak naše společné jogové hodiny nejsou založené pouze na tom, abychom si odcvičili několik po sobě jdoucích asán, ale beru je spíše jako jedinečné rituály, při kterých dochází k uzdravení těla, mysli i duše.
Bude mi velikou ctí se s mými poznatky s vámi všemi podělit.

Čím jsme jedineční?

  • Poznáváme svět
  • Přátelské prostředí
  • Meditujeme v přírodě
  • Děláme jogu na krásných místech
  • Ke každému jedinci máme individuální přístup
  • Baví nás posouvat hranice našich dovedností a vědomostí


Také spolupracujeme s :
Daily Adventures – 5% sleva z kurzů a akcí s kódem ALRA5
Freeman Hemp – 10% sleva na koupi všech produktů z nabídky s kodem San10
Nuskin – možnost slevy na jakékoliv výrobky z nabídky. Pro získání unikátního kodu mi prosím napište email 🙂

Sandra Jančíková alt
Sandra Jančíková